• oslobađanje od plaćanja komunalne naknade za 10 (deset) godina

• oslobađanje od plaćanja komunalnog doprinosa za objekte koji će biti izgrađeni na predmetnom zemljištu, a svrha im je obavljanje gospodarske djelatnosti navedene u ponudi na javnom natječaju, u iznosu od 100%

• do svih zemljišta koja su predmet kupoprodaje Općina Kapela će o svome trošku izgraditi
komunalnu infrastrukturu
 i to do parcela provesti vodu, kanalizaciju, dtk (distributivna
telekomunikacijska kanalizacija), plin i asfalt

• svaki kupac o svome trošku treba u cijelosti financirati izgradnju, priključenje i zakup odgovarajuće snage električne energije

Glavna konkurentska prednost buduće Poslovne zone dr. Franjo Tuđman u Općini Kapela je njen geostrateški položaj, a to je blizina Bjelovara (12 km), Križevaca (36 km), Koprivnice (35 km) i Grada Zagreba (91 km). Poslovna zona je udaljena od inozemnih gradova: Ljubljana (229 km) Budimpešta (289 km), Beč (324 km), Beograd (381 km), Sarajevo (390 km), Munchen (637 km), Milano (733 km). Najbliža zračna luka je u Zagrebu. Do najbliže brze ceste koja je u fazi gradnje bit će 10km, a do autoceste sv. Helena 57 km.

Također vam možemo pomoći da iskoristite mogućnost koju vam pruža Zakon o poticanju ulaganja (NN 102/15, 25/18, 114/18, 32/20), temeljem kojega možete smanjiti porez na dobit od 50 do 100%.

Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content