Javni poziv za dodjelu božićnica umirovljenicima s područja Općine Kapela

Raspisuje se javni poziv za dodjelu božićnica umirovljenicima s područja Općine Kapela za 2022. godinu.

Pozivaju se svi umirovljenici s prebivalištem na području Općine Kapela, a koji ostvaruju mjesečnu mirovinu do iznosa od 3.000,00 kuna da se odazovu na ovaj poziv, dostave traženu dokumentaciju i upišu se na popisnu listu za dodjelu jednokratne novčane pomoći u vidu božićnice za 2022. godinu.

Prijavni obrazac moguće je preuzeti na mrežnim stranicama Općine Kapela (www.opcina-kapela.hr), a isti je moguće preuzeti i popuniti u sjedištu općine na adresi Bilogorska ulica 90, Kapela.

Osim prijavnog obrasca, podnositelj zahtjeva dužan je priložiti i:

– Presliku osobne iskaznice,
– Potvrdu o zadnjoj isplaćenoj mirovini
– Broj tekućeg ili žiro-računa za uplatu božićnice

Prijavni obrazac sa traženom dokumentacijom podnositelji mogu dostaviti osobno, putem pošte ili putem e-mail adrese (opcina-kapela@bj.t-com.hr), najkasnije do 09. prosinca 2022. godine.

• PRIJAVNI OBRAZAC
• JAVNI POZIV

OPĆINSKI NAČELNIK OPĆINE KAPELA
Danijel Kovačec

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content