Javni poziv za financiranje udruga iz područja kulture i razvoja civilnog društva u 2021. godini

– ODLUKA o dodjeli sredstava za 2021.
– Poziv za sklapanje Ugovora
– Izvještaj o potrošnji proračunskih sredstava (PROR-POT)

Obavještavamo sve zainteresirane udruge koje djeluju na području kulture i razvoja civilnog društva na području Općine Kapela da je od 06. studenog 2020. godine otvoren Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu financijskih potpora udrugama iz područja kulture i razvoja civilnog društva iz sredstava Proračuna Općine Kapela za 2021. godinu, te je isti otvoren do 19. srpnja 2021. godine. Javni poziv i cjelokupna natječajna dokumentacija nalaze se u prilogu ove obavijesti.

Prijave se dostavljaju isključivo na propisanim obrascima.

Obrasci:
– Javni poziv za financiranje udruga u 2021. godini
– Upute za prijavitelje na Javni poziv
– Obrazac 1 – Prijava na javni poziv
– Obrazac 2 – Troškovnik aktivnosti
– Obrazac 3 – Izjava o nepostojanju dvostrukog financiranja
– Obrazac 6 – Izjava o nekažnjavanju (ovlaštene osobe za zastupanje)
– Obrazac 7 – Izjava o nekažnjavanju (voditelja projekta)