Javni poziv za financiranje udruga iz područja kulture i razvoja civilnog društva u 2023. godini

Obavještavamo sve zainteresirane udruge koje djeluju na području kulture i razvoja civilnog društva na području Općine Kapela da je od 16. lipnja 2023. godine otvoren Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu financijskih potpora udrugama iz područja kulture i razvoja civilnog društva iz sredstava Proračuna Općine Kapela za 2023. godinu, te je isti otvoren do 17. srpnja 2023. godine.

Javni poziv i cjelokupna natječajna dokumentacija nalaze se u prilogu ove obavijesti.

Prijave se dostavljaju isključivo na propisanim obrascima.

Obrasci:
– Javni poziv za financiranje udruga u 2023. godini
– Upute za prijavitelje
– Obrazac 1 – Prijava na javni poziv
– Obrazac 2 – Troškovnik aktivnosti
– Obrazac 3 – Izjava o nepostojanju dvostrukog financiranja
– Obrazac 6 – Izjava o nekažnjavanju (ovlaštene osobe za zastupanje)
– Obrazac 7 – Izjava o nekažnjavanju (voditelja projekta)

– Obrazac – Izvještaj o potrošnji proračunskih sredstava (PROR-POT)

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content