Javni poziv za financiranje udruga iz područja sporta u 2022. godini

Obavještavamo sve zainteresirane udruge koje djeluju na području sporta na području Općine Kapela da je od 15. lipnja 2022. godine otvoren Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu financijskih potpora udrugama iz područja sporta iz sredstava Proračuna Općine Kapela za 2022. godinu, te je isti otvoren do 15. srpnja 2022. godine.

Javni poziv i cjelokupna natječajna dokumentacija nalaze se u prilogu ove obavijesti.

Prijave se dostavljaju isključivo na propisanim obrascima.

Obrasci:
– Javni poziv za financiranje udruga u 2022. godini
– Upute za prijavitelje
– Obrazac 1 – Prijava na javni poziv
– Obrazac 2 – Troškovnik aktivnosti
– Obrazac 3 – Izjava o nepostojanju dvostrukog financiranja
– Obrazac 6 – Izjava o nekažnjavanju (ovlaštene osobe za zastupanje)
– Obrazac 7 – Izjava o nekažnjavanju (voditelja projekta)

– Odluka o odabiru
– Poziv za sklapanje Ugovora

– Izvještaj o potrošnji proračunskih sredstava (PROR-POT)

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content