Mostovljanska seoska manifestacija

Novoosnovana udruga žena “Mostovljanke” iz Srednjih Mosti održala je svoju prvu seosku manifestaciju pod nazivom „Povratak u prošlost“.

Sve što se nekada radilo u seoskim domaćinstvima moglo se vidjeti na ovoj manifestaciji. Ručno runjenje kukuruza, ribanje repe, sjeckanje kukuruza, klepanje kose i još mnogo drugih starih seoskih običaja. Ovoj zanimljivoj, ali posebnoj seoskoj manifestaciji nazočio je i načelnik Općine Kapela Danijel Kovačec, župnik i mnogi gosti.

Predsjednica novoosnovane Udruge “Mostovljanke” Mirela Kovačević pozdravila je sve prisutne, zahvalila se na odazivu i poručila da je ovo prva u nizu manifestacija ove udruge.

Nakon predstavljanja seoskih običaja, manifestacija je nastavljena uz dobru tradicionalnu hranu i pravu seosku zabavu.

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content