Niko Belec – Bilješke uz financijske izvještaje za 2013. godinu

Babotok 11
43203 Kapela

BILJEŠKE UZ FINANCIJSKE IZVJEŠTAJE
(za razdoblje od 1. siječnja do 31. prosinca 2013. godine)

U tijeku 2013. Godine započeo je moj mandat kao člana Općinskog vijeća općine Kapela.

Od početka mandata primio sam donaciju iz Proračuna Općine Kapela, a izvršeni rashodi odnose se na usluge telefona i bankarske usluge. Drugih prometa po posebnom računu nije bilo.

U Kapeli, 27. veljače 2014.

Nezavisni vijećnik

———————————