OBAVIJEST o mjerama sprječavanja širenja koronavirusa – COVID 19

Poštovani sugrađani,

s obzirom na situaciju vezanu uz prevenciju širenja zaraze koronavirusom i temeljem preporuke Stožera civilne zaštite RH i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo s ciljem sprječavanja širenja koronavirusa – COVID 19, molimo Vas da poslove vezane uz Općinu Kapela, ukoliko nisu hitni, odgodite, te Vas upućujemo na komunikaciju telefonski ili putem e-maila.

Tel: 043 / 884-178, 884-036, 884-916, 884-917

E-mail: opcina-kapela@bj.t-com.hr

Općina Kapela
Općinski načelnik

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content