Obavijest o novoj potpori za primarne proizvođače zbog otežanih uvjeta poslovanja

Obavještavamo zainteresirane primarne proizvođače da je 5. veljače 2021. godine objavljen Pravilnik o provedbi Programa potpore primarnim poljoprivrednim proizvođačima zbog otežanih uvjeta poslovanja uzrokovanih pandemijom bolesti COVID-19.

Mjere potpore za koje se korisnici mogu prijaviti su sljedeće:

• Mjera 1. Potpora uzgajivačima goveda u sustavu krava – tele

• Mjera 2. Potpora uzgajivačima tovne junadi

• Mjera 3. Potpora uzgajivačima krmača

• Mjera 4. Potpora proizvođačima jabuka

• Mjera 5. Potpora proizvođačima mandarina

• Mjera 6. Potpora proizvođačima krumpira

Sve informacije o programu možete pronaći na POVEZNICI.

Telefonski se možete obratiti u Ministarstvo poljoprivrede – Savjetodavna služba Bjelovar: Darija Marković – 091/488-2789.

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content