Plan javne nabave za 2013. godinu

REPUBLIKA HRVATSKA
BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA
OPĆINA KAPELA
OPĆINSKO VIJEĆE
Klasa: 022-05/12-01/29
Urbroj: 2103/02-02-12-4a
Kapela, 10. prosinca 2012.

Na temelju članka 20. Zakona o javnoj nabavi (“Narodne novine” broj 90/11.), te članka 32. Statuta Općine Kapela “Županijski glasnik” Bjelovarsko-bilogorske županije broj 16/09. i 26/09.), Općinsko vijeće Općine Kapela na sjednici održanoj dana 10. prosinca 2012. godine, d o n o s i

Plan javne nabave
Općine Kapela za proračunsku 2013. godinu

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content