Područna škola Gornje Sredice – Završna konferencija

Dana 22.11.2019. godine u Područnoj školi Gornje Sredice održana je završna konferencija za medije povodom završetka provedbe projekta Poboljšanje energetske učinkovitosti i korištenje obnovljivih izvora energije Područne škole Gornje Sredice.

Općina Kapela se prijavila javni poziv Energetska obnova i korištenje obnovljivih izvora energije u javnim zgradama, referenti broj KK.04.2.1.04., te ispunila sve kriterije i prošla na navedenom javnom pozivu sa projektom Poboljšanje energetske učinkovitosti i korištenje obnovljivih izvora energije Područne škole Gornje Sredice.

Ukupna vrijednost prihvatljivih troškova je 436.887,50 kuna od čega bespovratna sredstva iznose 215.933,60 kuna financirana iz Europskog fona za regionalni razvoj.

Razdoblje provedbe projekta je od 04.10.2018. do 04.10.2020. godine.

Udio Općine Kapela također sufinancira i Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije u najvišem iznosu od 176,763,12 kuna iz Programa sufinanciranja provedbe EU projekata na regionalnoj i lokalnoj razini za 2019. godinu.

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content