Polugodišnji izvještaj o izvršenju proračuna za 2017. godinu

Polugodišnji izvještaj o izvršenju proračuna za 2017. godinu – Opći dio
Polugodišnji izvještaj o izvršenju proračuna za 2017. godinu – Posebni dio – Ekonomska klasifikacija
Polugodišnji izvještaj o izvršenju proračuna za 2017. godinu – Posebni dio – Organizacijska klasifikacija
Polugodišnji izvještaj o izvršenju proračuna za 2017. godinu – Posebni dio – Programska klasifikacija

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content