Proglašena prirodna nepogoda na području Općine Kapela – Suša

Obavještavamo Vas da je župan Bjelovarsko-bilogorske županije dana 21. srpnja 2021. godine proglasio prirodnu nepogodu zbog suše na području grada Grubišno Polje i općina Đulovac, Hercegovac, Ivanska, Kapela, Nova Rača, Velika Pisanica, Veliki Grđevac i Zrinski Topolovac.

Pozivaju se građani Općine Kapela da se jave u Općinu Kapela u svrhu prijave štete od suše.

Prijave se primaju svaki radni dan od 08.00 do 14.00 sati u prostorijama općine, Bilogorska 90, 43203 Kapela, najkasnije do 29. srpnja 2021. godine.

Štete se prijavljuju na zakonom propisanom obrascu (Obrazac PN), a uz prijavu se prilaže i preslika osobne iskaznice, preslika tekućeg ili žiro računa (sa vidljivim brojem računa – IBAN) i ukoliko postoji preslika Zahtjeva za potporu za 2021. godinu (Agronet list A i B).

Popunjeni obrazac prijave štete s traženom dokumentacijom moguće je poslati i e-mailom na adresu opcina-kapela@bj.t-com.hr.

1. Odluka o proglašenju prirodne nepogode – suša
2. Obrazac PN

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content