Proslava 60. godišnjice DVD-a Gornje Zdjelice i druženje društava iz dvije županije

DVD Gornje Zdjelice iz Koprivničko-križevačke županije proslavilo je 60. godišnjicu svoga društva. Uz DVD-e iz Koprivničko-križevačke županije slavlju su prisustvovala i društva iz Bjelovarsko-bilogorske županije, DVD iz Općine Kapela na čelu s zapovjednikom Dariom Prelecom i načelnikom općine Danijelom Kovačecom.

Na ovoj velikoj godišnjici osim druženja dodijeljena su odličja i priznanja najzaslužnijima za rad društva. Odličja su dodijeljena od najmlađih članova društva do najstarijih.

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content