Rekonstrukcija Društvenog doma Kapela

Kratak opis projekta

Osnovni cilj projekta je omogućiti poboljšanje kvalitete života stanovnika na ruralnom području, točnije na području Općine Kapela, naselja Kapela. Specifični ciljevi su povećanje socijalne uključenosti stvaranje preduvjeta za intenzivniji razvoj civilnog društva, podizanje razine kvalitete društvenog života, rekonstrukcija prostora za zajedničko okupljanje, uređenje i opremanje Društvenog doma u naselju Kapela.

Ciljevi i očekivani rezultati projekta

Realizacijom projekta Rekonstrukcije Društvenog doma Kapela, točnije stavljanje istog u funkciju. Omogućiti će se održavanje kulturnih programa, zadovoljenje potreba u radu postojećih udruga na općini, održavanje političkih i sportskih skupova, te ostale zajedničke potrebe građana svih dobnih skupina kako mještana mjesnog odbora Kapela tako i svih stanovnika Općine Kapela.

Ukupna vrijednost projekta

7.402.082,60 HRK

Iznos koji sufinancira EU

6.066.104,08 HRK

Razdoblje provedbe projekta

27.02.2019. – 27.02.2021. godine

Kontakt osobe za više informacija

Pročelnik JUO Ivan Babec

Telefon: 043 884 036

Poveznice

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content