Rekonstrukcija nerazvrstane ceste: dionice Gornje Zdelice – Donji Mosti s odvojcima

Kratak opis projekta

Rekonstrukcija nerazvrstanih cesta omogućava brži razvoj same Općine a time i Županije te smanjiti će depopulaciju ruralnog područja Općine. Razvoj poljoprivrede, agroturizma, razvoj male infrastrukture stvara okruženje koje će poticajno djelovati na razvoj poduzetničke inicijative kako za lokalno stanovništvo tako i za potencijalne vanjske investitore.

Ciljevi i očekivani rezultati projekta

Rekonstrukcija nerazvrstane ceste: dionice Gornje Zdelice – Donji Mosti s odvojcima, omogućiti će ostanak stanovništva na području Općine Kapela i povećanje broja obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava na području Općine Kapela. Što će osigurati izgradnja ove male infrastrukture. Također će biti omogućeni razvoj i agroturizma jer na tom području postoji potencijalnih poljoprivrednih proizvođača koji će pružiti mogućnost razvoja agroturizma.

Ukupna vrijednost projekta

1.956.229,98 HRK

Iznos koji sufinancira EU

1.571.502,08 HRK

Razdoblje provedbe projekta

16.11.2018. – 16.11.2019. godine

Kontakt osobe za više informacija

Pročelnik JUO Ivan Babec

Telefon: 043 884 036

Poveznice

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content