Savjetovanje i/ili cijepljenje na području Općine Kapela 04.03.2022. godine

Ministarstvo zdravstva u suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo Bjelovarsko-bilogorske županije organizira savjetovanje i/ili cijepljenje protiv COVID-a 19 na području Općine Kapela u petak 04.03.2022. godine od 10:00 – 13:00 sati u područnoj ambulanti u Kapeli (dr. Kunić Valentina).

Pozivaju se svi zainteresirani građani da pristupe savjetovanju i/ili cijepljenju protiv COVID-a 19.

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content