Savjetovanje o nacrtu općeg akta

Odluka o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Kapela
– Izvješće o provedenom prethodnom savjetovanju 20.01.2022.

– Obrazac za javno savjetovanje
– Obrazac za sudjelovanje u savjetovanju o nacrtu općeg akta
– Odluka – komunalni otpad – savjetovanje
– Odluka o dodjeli javne usluge skupljanja komunalnog otpada

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content