U općini Kapela sve više kuća za odmor, turisti se okreću mirnijem i jeftinijem kontinentalnom turizmu

U jeku turističke sezone koja se na Jadranu odlikuje visokim cijenama i brojnim turistima, sve se više posjetitelja okreće mirnijem i jeftinijem kontinentalnom turizmu. O toj smo temi porazgovarali s načelnikom Općine Kapela, Danijelom Kovačecom, koji nam je ispričao više o ponudi turističkih smještaja na području općine.

– Znam da ima šest ili sedam objekata koja intenzivnije rade, a znam i da ima tri ili četiri objekta koji su u izgradnji ili prenamjeni – naveo je. Kako se razvoj turizma u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji pokrenuo prije samo nekoliko godina, ta brojka nije mala. Otkrili smo i gdje se nalaze kuće za odmor i drugi objekti vezani uz seoski turizam.

– U Visovima, Novoj Diklenici, Kapeli, Poljančanima, Starčevljanima i nešto u Stanićima – rekao nam je načelnik Kovačec te dodao kako pozitivnih primjera ima, osobito kod onih koji su ozbiljno shvatili ovaj posao i koji rade na marketingu pa su tijekom cijele sezone, koja je na kontinentu duža nego na moru, puni.

Tekst: Blaženka Božinović, novinarka portala bjelovar.info

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content