Udruga napredna žena Babotok organizirala predavanje o raku dojke

U petak, 28. ožujka 2014. u vatrogasnom domu Babotoka održano je predavanje o raku dojke. Predavanje je organizirala Udruga napredna žena Babotok, a održale su predstavnice Udruge s bolestima dojke „Narcise“ iz Đurđevca.

Žene iz ovog malog mjesta Babotok na rubu Bjelovarsko-bilogorske županije zadovoljne su s predavanjem, jer, kažu, više smo saznale o ovoj opakoj bolesti koja je najčešći uzrok smrti kod žena.

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content