ŽC 112 Bjelovar – Informiranje građana i turista

Službe civilne zaštite Bjelovar Vam, u namjeri što boljeg preventivnog informiranja građana i turista o odgovornom ponašanju te pravilnim reakcijama u ljetnom razdoblju, u privitku šalje informativni letak na hrvatskom i engleskom jeziku „ODGOVORNO LJETOVANJE“.

Riječ je o kratkom pregledu preporuka i uputa za građane tijekom aktualne turističke i protupožarne sezone, a sve s ciljem upoznavanja sa savjetima kojima je svrha odgovorno ponašanje u prirodi i sprečavanje ugrožavanja zdravlja uzrokovanih toplinskim valovima, praćenja najava vremenskih nepogoda, te važnih napomena koje se odnose na prevenciju nastanka požara.

Naravno, u slučaju stvarne potrebe za angažmanom i/ili koordinacijom jedne ili istovremeno više žurnih službi (policije, vatrogasaca, hitne medicinske službe, gorske službe spašavanja i drugih službi i udruga građana uključenih u operativni sustav civilne zaštite) građanima i turistima je Županijski centar 112 Bjelovar na raspolaganju 24 sata dnevno i osigurava zaprimanje dojava na jedinstveni europski broj za hitne službe 112 putem telefona, SMS poruka i e-poziva iz vozila, te je u mogućnosti zaprimiti i hitne pozive na stranim jezicima (engleski, njemački, talijanski, mađarski i slovački).

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content