Izgradnja poduzetničke zone dr. Franjo Tuđman


Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je financirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj


Kratak opis projekta

Općina Kapela posjeduje zemljište u svom vlasništvu i odlučila aktivirati svoju imovinu u gradnju poduzetničke zone za koju postoji interes poduzetnika. S obzirom da je porasla poduzetnička aktivnost u Općini Kapela i BBŽ. Općina Kapela je temeljem odluke o osnivanju i izgradnji poslovne zone iz 2011. godine odlučila izgraditi poduzetničku zonu, potaknuti gospodarsku aktivnost i otvoriti nova radna mjesta.

Ciljevi i očekivani rezultati projekta

• Opremljena i izgrađena fizička infrastruktura 14.424,16 metara kvadratnih
• Popunjena poduzetnička zona dr. Franjo Tuđman sa jedanaest prodanih parcela i jedanaest aktivnih poduzetnika
• Iskazan interes petnaest poduzetnika za korištenjem zone
• Broj zaposlenih u zoni dvadesetpet. Kontakt osobe za više informacija

Pročelnik JUO Ivan Babec
Telefon: 043 884 036
Email: opcina-kapela@bj.t-com.hr


Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima
Europske unije iz Europskog fonda za regionalni razvoj.
Sadržaj ovih mrežnih stranica isključiva je odgovornost Općine Kapela.

Dijelite ovu objavu:

Odgovori

Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content