Kako ući u Poduzetničku zonu dr. Franjo Tuđman i iskoristiti sve prednosti koje ta zona pruža?

Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je financirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Općina Kapela u izgradnji je poduzetničke zone koja sačinjava 16 građevinskih čestica veličine od 0,5 do 2 hektara. Cijena zemljišta je 1 kuna za metar kvadratni. Zona je smještena je u naselju Stari Skucani udaljena 4 kilometra od obilaznice Grada Bjelovara koja vodi prema Zagrebu.

Prednosti za investitore su:

• oslobađanje od plaćanja komunalne naknade za 10 (deset) godina

• oslobađanje od plaćanja komunalnog doprinosa za objekte koji će biti izgrađeni na predmetnom zemljištu, a svrha im je obavljanje gospodarske djelatnosti navedene u ponudi na javnom natječaju, u iznosu od 100%

• do svih zemljišta koja su predmet kupoprodaje Općina Kapela će o svome trošku izgraditi
komunalnu infrastrukturu
 i to do parcela provesti vodu, kanalizaciju, dtk (distributivna
telekomunikacijska kanalizacija), plin i asfalt

• svaki kupac o svome trošku treba u cijelosti financirati izgradnju, priključenje i zakup odgovarajuće snage električne energije

Glavna konkurentska prednost buduće Poslovne zone dr. Franjo Tuđman u Općini Kapela je njen geostrateški položaj, a to je blizina Bjelovara (12 km), Križevaca (36 km), Koprivnice (35 km) i Grada Zagreba (91 km). Poslovna zona je udaljena od inozemnih gradova: Ljubljana (229 km) Budimpešta (289 km), Beč (324 km), Beograd (381 km), Sarajevo (390 km), Munchen (637 km), Milano (733 km). Najbliža zračna luka je u Zagrebu. Do najbliže brze ceste koja je u fazi gradnje bit će 10km, a do autoceste sv. Helena 57 km.

Također vam možemo pomoći da iskoristite mogućnost koju vam pruža Zakon o poticanju ulaganja (NN 102/15, 25/18, 114/18, 32/20), temeljem kojega možete smanjiti porez na dobit od 50 do 100%.

Građevinske čestice koje se prodaju su:

1. Čestica P1, površine 1,04 ha
2. Čestica P2, površine 0,77 ha
3. Čestica P3, površine 0,81 ha
4. Čestica P4, površine 0,76 ha
5. Čestica P5, površine 0,70 ha
6. Čestica P6, površine 0,59 ha
7. Čestica P7, površine 0,54 ha
8. Čestica P8, površine 0,53 ha
9. Čestica P9, površine 1,96 ha
10. Čestica P11, površine 0,50 ha
11. Čestica P12, površine 0,50 ha
12. Čestica P13, površine 0,94 ha
13. Čestica P14, površine 0,91 ha
14. Čestica P15, površine 0,84 ha
15. Čestica P16, površine 0,91 ha
16. Čestica P17, površine 0,91 ha

Detalje i raspored čestica možete pogledati na slici.

Javni natječaj za kupovinu zemljišta

PONUDE

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima
Europske unije iz Europskog fonda za regionalni razvoj.
Sadržaj ovih mrežnih stranica isključiva je odgovornost Općine Kapela.

Dijelite ovu objavu:

Odgovori

Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content