Javni poziv za financiranje udruga iz područja kulture i razvoja civilnog društva u 2020. godini

Obavještavamo sve zainteresirane udruge koje djeluju na području kulture i razvoja civilnog društva na području Općine Kapela da je od 06. studenog 2020. godine otvoren Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu financijskih potpora udrugama iz područja kulture i razvoja civilnog društva iz sredstava Proračuna Općine Kapela za 2020. godinu, te je isti otvoren do 07. prosinca 2020. godine. Javni poziv i cjelokupnu natječajna dokumentacija nalaze se u prilogu ove obavijesti.

– Obrazac za Izvještaj o potrošnji proračunskih sredstava (PROR-POT)
– Odluka o dodjeli financijskih potpora udrugama za 2020. godinu

Prijave se dostavljaju isključivo na propisanim obrascima.

Obrasci:

– JAVNI POZIV
– UPUTE ZA PRIJAVITELJE
– Obrazac 1 – Prijava na javni poziv
– Obrazac 2 – Troškovnik aktivnosti
– Obrazac 3 – Izjava o nepostojanju dvostrukog financiranja
– Obrazac 6 – Izjava o nekažnjavanju (ovlaštene osobe za zastupanje)
– Obrazac 7 – Izjava o nekažnjavanju (voditelja projekta)

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content