Javni poziv za financiranje udruga iz područja sporta u 2020. godini

Obavještavamo sve zainteresirane udruge koje djeluju na području sporta na području Općine Kapela da je od 06. studenog 2020. godine otvoren Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu financijskih potpora udrugama iz područja sporta iz sredstava Proračuna Općine Kapela za 2020. godinu, te je isti otvoren do 07. prosinca 2020. godine. Javni poziv i cjelokupnu natječajna dokumentacija nalaze se u prilogu ove obavijesti.

Prijave se dostavljaju isključivo na propisanim obrascima.

• Obrazac za Izvještaj o potrošnji proračunskih sredstava (PROR-POT)

• ODLUKA o dodjeli financijskih potpora udrugama za 2020. godinu

• Javni poziv za financiranje udruga u 2020. godini
• Upute za prijavitelje