Kontakt telefon za građane vezano za COVID-19

Poštovani sugrađani,

za sva pitanja u vezi funkcioniranja rada i života u novonastalim okolnostima, a vezano za nastalu epidemiološku situaciju uzrokovanu pojavom koronavirusa COVID-19, možete se za sve informacije obratiti na dolje navedene dežurne telefonske brojeve:

1. Pozivni centar za sva pitanja vezana uz koronavirus – tel.: 113

2. Stožer civilne zaštite Općine Kapela – tel.: 098 / 706 – 032

3. Dežurni epidemiolog za BBŽ – tel.: 098 / 492 – 024

Stožer civilne zaštite Općine Kapela
Načelnik Stožera civilne zaštite Općine Kapela

Odluka o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događanja.

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content