Obilježen Dan Općine Kapela polaganjem vijenaca, svečanom sjednicom i druženjem

Najzaslužnijima za razvoj Općine uručena su priznanja i zahvalnice

U mjesecu srpnju svoj dan obilježila je i Općina Kapela. Načelnik općine Danijel Kovačec sa suradnicima, mještanima i brojnim gostima obilježio je Dan općine.

Obilježavanje je počelo svetom misom u crkvi sv. Magdalene u Kapeli i polaganjem vijenaca za sve poginule hrvatske branitelje ispred općinske zgrade.

Svečani dio obilježavanja započeo je Svečanom sjednicom koja je održana u mjestu Babotok, u Općini Kapela. Brojne goste i mještane pozdravio je Danijel Kovačec, načelnik općine Kapela, istaknuvši da mu je posebno drago što će Dan općine obilježiti sa ljudima koji su zaslužni za razvoj ove općine. Načelnik je također govorio o realiziranim projektima u 2015. godini, o sadašnjim projektima i onima koji su u planu, a sve za bolji život mještana općine.

Osim načelnika, pozdravne riječi i čestitke uputili su i gosti.

Već tradicionalno, najzaslužnijima za razvoj Općine uručena su priznanja i zahvalnice.

Nakon svečanog djela, Dan općine obilježen je druženjem uz večeru koju su kao i uvijek priredile vrijedne žene Udruge Babotok.

Za sve ove fotografije, ali i uvijek važne informacije iz ove Općine zaslužan je samo jedan čovjek – Toni Jakovov, koji s ljubavlju prati rad načelnika, mještana i sve to prenosi u javnost.

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content