Općina Kapela sa svojim udrugama uključila se u humanitarnu akciju za Slavoniju

Udruga Bilogorska sela općine Kapela i Udruga žena Babotok pokrenule su humanitarnu pomoć za nastradalo stanovništvo u poplavljenom području Slavonije.

U ovu humanitarnu akciju uključila su se sva sela općine Kapela. Prikupljene su najpotrebnije namirnice i higijenske potrepštine. Sva prikupljena roba se odvozila u općinu Kapela otkuda je općinskim kombijem otpremljena za Slavoniju.

„Ovo je samo jedna od pomoći. Uskoro se sprema i novo prikupljanje“, poručuju iz Udruge Bilogorska sela općine Kapela i Udruge žena Babotok.

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content