Izmjene i dopune proračuna za 2014.

Na temelju članka 39. Zakona o proračunu (“Narodne novine”, broj 87/08, broj 87/08 i broj 136/12) i članka 32. Statuta Općine Kapela (“Županijski glasnik BBŽ”, broj 16/09), Općinsko vijeće Općine Kapela na 8. sjednici održanoj 12. lipnja 2014. godine donijelo je

Izmjene i dopune proračuna za 2014. god. OPĆI DIO

Izmjene i dopune proračuna za 2014. god. POSEBNI DIO

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content