Općinsko vijeće Općine Kapela – mandat 2013. do 2017.

R E P U B L I K A H R V A T S K A
BJELOVARSKO – BILOGORSKA ŽUPANIJA
O P Ć I N A K A P E L A
OPĆINSKO VIJEĆE
Klasa: 012-03/13-01/01
Urbroj: 2103/02-02-13-2
U Kapeli, 12. lipnja 2013.

Na temelju članka 89. i 90. Zakona o lokalnim izborima (“Narodne novine”, broj 144/12.), a na temelju Izvješća Mandatnog povjerenstva i objavljenih pravovaljanih izbornih rezultata, Općinsko vijeće Općine Kapela na 1. konstituirajućoj sjednici održanoj dana 12. lipnja 2013. godine,

v e r i f i c i r a

MANDATE
IZABRANIH ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA
OPĆINE KAPELA

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content