Poslovnik Općinskog vijeća Općine Kapela

Na temelju članka 33. Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br. 33/01, 60/01 129/05,109/07, 125/08, 36/09, 150/11 i 144/12) i članka 32. st. 1. točke 2. Statuta Općine Kapela («Županijski glasnik» Bjelovarsko-bilogorske županije broj 2/13.), Općinsko vijeće Općine Kapela na sjednici održanoj dana 18. ožujka 2013. godine, donosi

P O S L O V N I K
Općinskog vijeća Općine Kapela

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content