Proslava Dana Općine Kapela obilježena brojnim događanjima

Obilježavanje Dana Općine Kapela započelo je kratkim govorom i molitvom župnika Mireka Hrvojića te polaganjem vijenaca na spomen obilježju braniteljima Marijanu Blažekoviću, Željku Koliću i Željku Štekoviću.

Nakon polaganja vijenaca predstavnici Općine Kapela s gostima krenuli su u mjesto Lipovo Brdo gdje su simboličnim činom rezanjem vrpce otvorili novoasfaltiranu cestu Lipovo Brdo-Babotok, financiranu sredstvima iz EU Programa „IPARD-Mjera 301“. Obilježavanje je nastavljeno svečanom sjednicom Općinskog vijeća, a nakon toga i druženjem uz domjenak u Vatrogasnom domu u Babotoku.

U sklopu obilježavanja Dana Općine Kapela održana je Revijalna utakmica Svećenici – Općinari te natjecanja u Seoskim igrama u organizaciji Udruge „Bilogorska sela“.

Svečano će biti i 22. srpnja u Kapeli kada se obilježava blagdan sv. Marije Magdalene. U župnoj crkvi sv. Marije Magdalene održat će se sveta misa s početkom u 11,00 sati.

Za vikend, 27. srpnja, bit će održano vatrogasno natjecanje u Gornjim Zdelicama i malonogometni turnir „Željko Markovinović-Mrkva“, na igralištu NK „Bilogora“.

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content