Tradicionalno druženje Udruga žena u Babotoku u općini Kapela

Već tradicionalno udruga “Napredna žena Babotoka” organizira druženje s drugim udrugama žena iz općina Kapela i Virje i to prve nedjelje nakon Uskrsa.

Na ovogodišnjem druženju bile su i udruge žena iz Rakitnice, Hampovice, Šemovaca, Miholjanca, Gornjih Zdjelica i Mostiju. Naravno, ovakvo druženje nije moglo proći bez domaćeg kapelana. Svojom nazočnošću druženje je uveličao i Danijel Kovačec, načelnik Općine Kapela. Uz dobru zakusku koju su pripremile vrijedne žene iz Babotoka, za dobru atmosferu bili su zaduženi dečki iz poznatih Starih staza. Tako se veselo društvo zabavilo sve do jutarnjih sati.

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content