Udruga žena Babotok održala redovnu skupštinu

U vatrogasnom domu Babotoka Udruga žena Babotok održala je svoju redovnu 51. godišnju skupštinu. Skupštini su prisustvovale sve članice udruge.

Na dnevnom redu našlo se nekoliko točaka, a među njima i izvještaj o radu prošle godine, blagajnički izvještaj, plan za ovu godinu i razno. Prošle godine bile su dosta aktivne. Imale su svoju 50. godišnjicu postojanja Udruge, družile su se sa drugim udrugama naše općine, ali i drugih županija. Uređivale okoliš oko vatrogasnog doma kao i unutarnje prostorije.

Svake godine planiraju i izlet, ali im se ta želja nije ostvarila, jer je teško nekud otići radi kućanskih i poljoprivrednih radova. Kako su rekle vrlo bi rado da je to negdje tu blizu da se mogu brzo vratiti kući. Usvojen je i plan rada za ovu godinu. Nakon skupštine počastile su se kolačima koje su same pripremile. Svaka članica Udruge dobila je po jedan CD i slike od prošlogodišnje proslave svoje obljetnice. Dobile su i jednu veliku povećanu sliku za vječnu uspomenu od te proslave.

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content