Javni poziv za financiranje udruga u 2018. godini

Obavještavamo sve zainteresirane udruge koje djeluju na području Općine Kapela da je 10. travnja 2018. godine otvoren Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu financijskih potpora udrugama iz sredstava Proračuna Općine Kapela za 2018. godinu, te je isti otvoren do 10. svibnja 2018. godine. Javni poziv i cjelokupnu natječajna dokumentacija nalaze se u prilogu ove obavijesti.

ODLUKA
Odluka o dodjeli financijskih sredstava 2018.

Prijave se dostavljaju isključivo na propisanim obrascima.

Obrasci:
– Javni poziv za financiranje udruga u 2018. godini
– Upute za prijavitelje na javni poziv
– Obrazac 1 – Prijava na javni poziv
– Obrazac 2 – Troškovnik aktivnosti
– Obrazac 3 – Izjava o nepostojanju dvostrukog financiranja
– Obrazac 4 – Izvještaj o potrošnji proračunskih sredstava (PROR-POT)
– Obrazac 5 – Izjava o nedobijenim financijskim sredstvima u 2017. godini
– Obrazac 6 – Izjava o nekažnjavanju (ovlaštene osobe za zastupanje)
– Obrazac 7 – Izjava o nekažnjavanju (voditelja projekta)
– Obrazac 8 – Ugovor o financiranju u 2018. godini

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content