Plan proračuna za 2019., izmjene i dopune za 2018., projekcija i plan razvojnih programa

– Odluka o izvršavanju Proračuna za 2019. g.
– Izmjene i dopune Proračuna za 2018. godinu – opći dio
– Izmjene i dopune proračuna za 2018. godinu – posebni dio
– Plan Proračuna za 2019. godinu – opći dio
– Plan Proračuna za 2019. godinu – posebni dio
– Plan razvojnih programa
– Projekcija Proračuna – opći dio
– Projekcija Proračuna – posebni dio

Dijelite ovu objavu:
Koristimo kolačiće samo za analizu našeg prometa. View more
Cookies settings
Prihvaćam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Tko smo

Naša mrežna stranica: https://opcina-kapela.hr/. Komentiranje je trenutno onemogućeno na našoj mrežnoj stranici. Molimo posjetite našu facebook stranicu gdje možete komentirati naše objave. Ove web stranice mogu prikupljati podatke o vama, koristiti kolačiće, ugraditi dodatno praćenje treće strane i pratiti vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na to web mjesto.
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top Skip to content